SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne lagjen Bregu i Diellit
Çmimi :
€59,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:15
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
56 m²
ID e produktit :
125052
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne lagjen Bregu i Diellit qe ka 56m2 në kompleksin banesor (Standart) . Banesa është në katin e tretë dhe ka: sallon me kuzhinë, 1 dhomë gjumi, 1 banjo, garazhë, ngrohje qendrore, e mobiluar etj… Për më shumë na kontaktoni në këta Nr. telefoni ose na vizitoni në web faqen tone.....

+377 (0) 45 774 477
+381 (0) 38 500 111
www.prishtinaestate.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina Estate
Prishtinë
038 500 111
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »