SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa luksoze me qira te Qafa
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:28
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
125093
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa luksoze me qira te "Qafa" , banesa eshte ne katin e dyte , me siperfaqe prej 75m2, ka dhome dite me kuzhine, dy dhoma te gjumit, banjo dhe ballkon. Banesa eshte komplet e mobiluar dhe e gatshme per banim. Cmimi eshte 500 euro plus shpenzimet.
Per me shume info na kontaktoni ne nr: 044 518 550 / 045 40 12 12.
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »