SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ringa (Shiten Banesat ne Lagje te Re)233/16
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:47
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
125133
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten Banesat ne Lagje te Re te gatshme per banim .
Kati 2: 80 m2
Kati 6: 92 m2
Banesat jan me Tulla te kuqe dhe pamjen shum te bukur.
Me Dokumentacion te Rregullt dhe Pronar Shqiptar
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com 
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga 

Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »