SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitete Banesa ne Bregun e Diellit te Banesat bardha 044261915
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:26
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
85 m²
ID e produktit :
125142
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitete Banesa ne Bregun e Diellit te Banesat bardha ndertim i vjter me sip prej 85m2 kati 3 , me pamje lindje , perendim. Banesa perbhet prej 2 dhoma gjumi , salloni me kuzhin bashk, banjo, wc, dy ballkona(Teraza) . Banesa ka nje pamje pozit shum te mir dhe nje renditje mjaft te mir. nr kontaktues:044261915- 049864636 - 044778169
Informata rreth publikuesit
Mali
Prishtinë
044735776
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »