SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shesim banesa ne Gjilan Vizioni-S
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Gusht '16
Mobilimi :
Pamobiluar
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
125148
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shesim banesa te llojllojshme ne Gjilan.
Posedojme banesa nga 95 deri 130metra katrore, si dhe banesa te llojit Pent House 216 dhe 220 metra katrore.
Data e perurimit te objektit eshte: 28.10.2017
Per gjdo informate mund te kontaktoni ne pikat e shitjes ne Gjilan ne rrugen "Lidhja e Prizerenit" ne Ferizaj ne rrugen "Kuvendi i Arbrit" dhe ne numrin e telefefonit +37744966359

www.vizioniferizaj.com 
Informata rreth publikuesit
Vizioni-S
Ferizaj
+37744966359
Zona Indusrtiale [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »