SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten dy banesa te restaurant Rugova
Çmimi :
€86,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:14
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
61 m²
ID e produktit :
125151
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesat posedojne nga 61m2 - dhome dite, kuzhine ndaras dhe nje dhome gjumi. Gjinden ne te njejtin kat,mund te shiten bashk ose ndaras.

cmimi i baneses 86.000 euro
Informata rreth publikuesit
N.SH.Orchidee
Prishtinë
044 819 618
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »