SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qera
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
3 Dhjetor
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
125152
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet banesa me qera në katin e IV me 82 m² të banuara .
Banesa posedon: sallon së bashku me kuzhinë,dy dhoma gjumi,një banjo dhe një teras.
Banesa është e pa mobiluar, vetëm banjo i ka elementet.
Qeraja mujore është 280 euro.

Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »