SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 58m2 në shitjë në lagjen Bregu i Diellit.
Çmimi :
€69,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 18:22
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
58 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
125154
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 58m2 në shitjë në lagjen Bregu i Diellit.
Banesa gjendet në lagjen Bregu I Diellit te banesat ngjyrë HIRI, mrapa ALBI MARKET dhe është në katin përdhesë.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
1. Dhomë gjumi
1. Kuzhinë (ndaras)
1. Banjo
1. Ballkon
1. Terasë

Banesa ka edhe oborrin para banesës si dhe ka qen e lëshuar me qira për sallon ondulimi për femra dhe është shumë lokacion i përshtatshëm si për banim ashtu edhe për biznes.

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »