SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa
Çmimi :
€240,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Korrik '16
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
150 m²
ID e produktit :
125161
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 150m2 ne lagjen "kroi i bardhe" perballe postes se madhe .
Banesa posedon 3 dhoma gjumi
1 sallon
1 paradhome
2 banjo
1 wc
1 kuzhine
1 trapezeri
2 ballkona te hapur , 1 te mbyllur 1 shpajz
2 korridore
Gjendet ne katin e 4 , ka vend per parkim para dhe mrapa ndertesave , nuk gjendet ne rruge dmth ka qetesi dhe vende per femije . Qmimi 240.000 euro
Per informata me te hollesishme kontaktoni me numrin 044202894 .
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
a
Prishtinë
044202894
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »