SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Me qera lokali ne qender te Prishtines 180 euro
Çmimi :
€180.00
Kategoria :
Postuar :
15 Qershor '16
Mobilimi :
Pamobiluar
ID e produktit :
125168
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap me qera lokalin ne qender te Prishtines afer hotel Swiss Diamond, kati perdhese, 11m2 plus korridor, pushimore dhe dy wc, zyrja eshte e pershtatshme per cfaredo lloj veprimtarie. Cmimi 180 euro plus rrymen, uji dhe mbeturinat paguhen nga pronari. Tel, viber +38649 472 770

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dega
Prishtinë
045660188
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »