SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me Qera
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
8 Qershor '16
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
84 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
125186
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa eshte ne katin e pare. Ka pamje nga parku dhe eshte 84m2.
Banesa posedon:
3 dhoma te gjumit
2 banjo
2 ballkona
1 Kuzhin

Kontakt: 045-400-678
Informata rreth publikuesit
Visar
Pristina
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »