SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESA NE SHITJE NE EMSHIR/LESNA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:09
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
62 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
125215
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ne shitje ne Emshir/Lesnes
Kati 5, 62 m², Jug-Pèrendim.
RENDITJA:
Sallon me kuzhinè,
1 dhoma gjumi,
1 banjo,
1 ballkona,
Nxemje qendrore, parket i cilèsisè se lartè, dyer e dritare me xhama 3 (tri) shtresa, rryma eshte çdo prez e ka siguresen e vet, dyer te blinduara shumè cilèsore, rezervuare uji dhe puse (bunare) per furnizim 24 h, lift klemann, mirèmbajtje etj.

Çmimi: Me marrveshje

Agjensioni Imobanim
imobanimi@gmail.comi
Tel/Viber 045 951358
049 882380
Informata rreth publikuesit
Da Vinci Real Estate
Prishtinë
045 951 358
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »