SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal me qira në Lagjen Emshir | M1
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:15
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
125217
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet lokali 50m2, ne Emshir, afer UBT-së, kati perdhes
Lokali eshte i pershtatshem per shume veprimtari dhe zyre, ka edhe parking per dy vetur.
Çmimi: 200€

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com 

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Hotel Grandit
Informata rreth publikuesit
M1 Agjencion për Patundshmëri
Prishtinë
045 999 986
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »