SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokale me qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Janar
ID e produktit :
125218
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet objekti me qera me dy kate me tri hyrje të veçanta.

Lokalet kanë mundësin e ndarjes.

Kati parë me siperfaqe 400m2 posedon dy tualete dhe një depo .

Kati i dytë me 400 m2 të shfrytëzueshme posedon dy tualete.

Posedon infrastrukturë të plotë dhe vendparking të mjaftueshëm.

Të gatshëm dhe të pershtatshëm për biznese të ndryshme.

Gjendet pran rrugës qarkore, afër rrugës magjistrale Gjilan-
Prishtinë .

Qeraja mujore sipas marrëveshjes.

Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.

Mund te na kontaktoni ne :

Tele : 0280/ 322 223

Mob : 045/ 280 801

Email: info@amsa-ks.com

Adresa:Haki Myderizi

(afer postes se vogel)


Gjilan 60000

www.amsa-ks.com 

Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »