SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banesa te ndryshme me qira_Dragodan
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:01
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
125219
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesa me qira ne Dragodan/Arberi, dimenzioneve te ndryshme dhe disa te mobiluara dhe te pa mobiluara.
Banesat posedojne:
- dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkona
- koridor

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »