SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESA NE SHITJE EMSHIR/LESNA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Janar
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
95 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
125224
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
KY KOMPLEKS ME KETO 3 (tri) BANESA PERFUNDON NE FUND VIT TE 2016.


BANESA NE SHITJE NE EMSHIR/LESNA
Kati 8, 95 m², Jug-Pèrendim.
RENDITJA:
Sallon me kuzhinè,
2 dhoma gjumi,
1 banjo,
2 ballkona,
Nxemje qendrore, parket i cilèsisè se lartè, dyer e dritare me xhama 3 (tri) shtresa, rryma eshte çdo prez e ka siguresen e vet, dyer te blinduara shumè cilèsore, rezervuare uji dhe puse (bunare) per furnizim 24 h, lift klemann, mirèmbajtje etj.

Çmimi: Me marrveshje


BANESA NE SHITJE EMSHIR/LESNA
Kati 8, 75 m², Jug.
RENDITJA:
Sallon me kuzhinè,
2 dhoma gjumi,
1 banjo,
1 ballkon,
Nxemje qendrore, parket i cilèsisè se lartè, dyer e dritare cilèsore, rryma çdo prez e ka siguresen e vet, dyer te blinduara shumè cilèsore, rezervuare uji dhe puse (bunare) per furnizim 24 h, lift klemann, mirèmbajtje etj.

Çmimi: Me marrveshje


BANESA NE SHITJE EMSHIR/LESNA
Kati 8, 75 m², Jug-Pèrendim.
RENDITJA:
Sallon me kuzhinè,
2 dhoma gjumi,
1 banjo,
2 ballkona,
Nxemje qendrore, parket i cilèsisè se lartè, dyer e dritare cilèsore, rryma çdo prez e ka siguresen e vet, dyer te blinduara shumè cilèsore, rezervuare uji dhe puse (bunare) per furnizim 24 h, lift klemann, mirèmbajtje etj.

Çmimi: Me marrveshjeAgjensioni Imobanim
imobanimi@gmail.comi
Tel/Viber 045 951358
049 882380
Informata rreth publikuesit
Da Vinci Real Estate
Prishtinë
045 951 358
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »