SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SJITET BANESA NË BREG TË DIELLIT-STANDART-
Çmimi :
€51,000.00
Kategoria :
Postuar :
1 Qershor '16
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
63 m²
ID e produktit :
125232
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET BANESA NË BREG TË DIELLIT ME 3 DHOMA .2 TË GJUMIT DHE SALLONI.KA BALLKONIN DHE VEND GJELBRIM NË OBORR TE KOMPLEKSIT BANESOR.JANË BANESA JASHTZAKONISH TE MIRMBAJTURA.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
joni
049 606600
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »