SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qera ne Bregun e Diellit
Çmimi :
€550.00
Kategoria :
Postuar :
18 Gusht
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
ID e produktit :
125234
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet afer Gizit, posedon dhomen e ndejes, kuzhinen,3 dhoma gjumi dhe nje dhome pune. Kati III.

Cmimi 550 euro
Informata rreth publikuesit
N.SH.Orchidee
Prishtinë
044 819 618
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »