SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes apo nderroj shtepin ne lagjen Kolovica e re
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Tetor '15
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
3
Ekstra :
Pushimore, Oxhak, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
12524
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes apo nderroj shtepin, shtepija qindet ne lagjen Kolovica e re. Nderrimin e beje me truall apo shtepi. Shtepia eshte 3 kate + ka 2 bodruma. Shtepija ka 6 dhoma te fjetjes + sallon + kuzhin + 3 banjo dhe 2 bodruma ku njeri bodrum mund te shfrytezohet edhe si dhome e ndejse se ka kuzhin + ka banjo ne bodrum. Shtepija eshte e gatshme per banim dhe eshte me dokumentacion te rregullt. Pronari eshte shqipetar. Çmimi me marreveshje. Nr.tel. 044/809-909
Informata rreth publikuesit
Donjeta
Prishtinë
044/809-909
Kolovica e Re [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »