SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banes me qira per familjar, qifte apo studenta
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Tetor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
ID e produktit :
12525
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira per familjar, qift apo studenta. Eshte e mobiluar me te gjitha paisjet ka kuzhin, banjo si dhe hymje te veqante. Qmimi sipas marrveshjes. Per studenta shtrati 25euro. Info 044/809-909
Informata rreth publikuesit
Donjeta
Prishtinë
044/809-909
Kolovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »