SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa ne Lagjen Mati 1
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Qershor '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
78 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
125253
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne lagjen Mati 1, ndertim i Trio Construction afer banesave te Tregtise. Banesa gjendet ne katin e 5-te dhe ka 78 m2, Sallon me kuzhine, 2 dhoma gjumi, banjo dhe ballkon. Ka uje, rryme dhe liftin me kartela qe punon rregullisht. Mund te kontaktoni edhe ne Viber: 0037744957906
Informata rreth publikuesit
Naser
Prishtinë
045899975
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »