SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Per pushim veror
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Qershor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
ID e produktit :
125265
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kerkojm banes me qira per pushim veror presse 8ngusht der 31 gusht te jet banes me ni dhom fjetjes ose 2 e Mobiliar dhe te ket parking pergjegjjen ne emsig. Vala073@hotmail.com

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Halim
Prishtinë
17610342346
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »