SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE - SHITET BANESA NË FUSHË KOSOVË
Çmimi :
€560.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:56
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
118 m²
ID e produktit :
125286
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa në Fushë Kosovë, adresa : Euro - Med, sipërfaqja : 118 m2, kati i 3.
Renditja : 3 dhoma gjumi, sallonin me kuzhinë, 2 banjo, teras, dhe depo.
Çmimi : 560 euro i diskutushëm.
Tel : 044 361 782
Tel : 049 349 305
Tel : 044 100 036
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Zona Indusrtiale [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »