SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ringa (Shitet Vila ne Brezovicë)232/16
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:54
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
125298
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Vila ne Brezovice me 3.5 ari oborr vila eshte ne gjendje te rregullt me dokumentacion te rregullt

Vila Ka Pamje te Bukur si dhe gjendet ne nje ane shum te mir.

Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com 
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga 

Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »