SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANES E GATSHME PER BANIM AFER POSTES NE KACANIK
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Tetor '13
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
99 m²
Ekstra :
Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
12530
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET BANESA 99 M2,KATI 5,SHUME PAK E BANUESHME,E RUAJTUR MIRE,ME TE GJITHA ORENDIT E KUALITETIT TE LARTE,BANESA KA DY DHOMA,NJE SALLON TE MADH 7 ME 6,DHE BALLKON PO ASHTU TE MADHE
Informata rreth publikuesit
Rejhan
Kacanik
Kacanik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »