SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE - SHITET BANESA NË FUSHË KOSOVË
Çmimi :
€620.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:19
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
118 m²
ID e produktit :
125300
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa në Fushë Kosovë, adresa : Euro Med ,Fushë Kosovë, kati i parë, siperfaqja : 118 m2.
Renditja : 2 dhoma gjumi, salloni me kuzhinë, dy banjo, një depo, dhe ballkoni.
Çmimi : 620 m2
Tel : 044 361 782
Tel : 049 349 305
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »