SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi me Qira ne Tokbashqe te Viva Freshi - Kodi 0736
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
21 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
200 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
125304
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepi me Qira ne Tokbashqe: Kodi 0736

Lokacioni: Rruga Kryesore per Germi te Viva Frashi

Siperfaqe: 200 m2


Renditjet:

- 3 Dhoma Gjumit
- Sallon
- 2 Ballkona
- Kuzhin

Posedon:

- Parking
- Obor 2 Ari
- Uj 24 H
- Telefon Fix
- Kuzhin Italiane
- Nxemje Qendrore
- Shtepia eshte komplet e renovuar

(gjithashtu ka mundesi instalimin e kamerave me mbikqyre te mbrendeshme dhe te jashtme ne tv apo ne kompjuter nepermjet internetit ku do qe te gjindeni ne prishtine apo jasht prishtine , me pages ekstra).

Ka mundesi ndarje te garazhes se mbrendeshme per nje veture apo dy,por posedon edhe parking perpara shtepise me roje te nates.

Çmimi €800

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Tokbashqe [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »