SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE - SHITET BANESA NË FUSHË KOSOVË
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:56
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
79 m²
ID e produktit :
125306
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten dy banesa në Fushë Kosovë, te CIMA SHPK, afër shkollës Mihal Grameno, katet i 2 dhe 5, Sipërfaqja : 79 m2.
Renditja : 2 dhoma gjumi, salloni me kuzhinë, 2 banjo, depo, dhe 2 ballkona.
çmimi : Me marreveshje
Tel : 044 361 782
Tel : 049 349 305
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »