SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj Banese me qera
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:07
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
125313
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jipet banesa ne lagjen Ulpiana afer Kolegjit Pjeter Budi-Ombbusprsonit kati perdhese, etera e renovuar dhe mobiluar
ka 60 m2
Banesa posedon:
Sallon me kuzhine
Dhome Fjetje
Banjo
Ballkon
Koridor

qmimi 280

Kontakt_Viber_WhatsApp

045 19 00 19 & 045 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »