SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Oferte_Leshoj Banese ne lagjen Aktash
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:38
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
125327
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen e renovuar dhe mobiluar mire ne lagjen Aktash afer Extreme Pizzas,me nxemje qendrore

Banesa posedon
-Sallon i Madh
-Kuzhine me Trepzari ndaras
-Dhome Fjetje ( 2 shtreter)
-Banjo
-Ballkon
-Koridor
Qmimi vetem 250

Kontakt_Viber_WhatsApp
045 641 794 & 045 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »