SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
leshoj shtepin me qira ne Hajvali shtepia posedon nje dhome dite
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Qershor '16
ID e produktit :
125334
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
leshoj shtepin me qira ne Hajvali shtepia posedon nje dhome dite nje dhom gjumi koridor banjo si dhe ka 5 ari truall qmimi 80 euro te interesuarit mund te na lajmrojn ne numrine telefonit 044 250 054
Informata rreth publikuesit
Huti
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »