SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QERA) BANESE NE SHESHIN NENA TEREZA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
125359
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qira ne qender te Prishtines,bansa eshte ne qender-Nena Tereze (tek Riza Company)
Banesa eshte e pershtatshme per organizate, zyre, ordinance dhe per banim. Banesa eshte shume renovuar dhe e mobiluar extra si dhe ka pamje nga te dy anet ;lindje -kah qendra dhe perendim -kah parkingu

Banesa ka kete renditje-Ka tre dhoma;
salloni me kuzhine,
dy dhoma gjumi,
ballkon ne te dy anet dhe
banjo.
Parkingu eshte ne dipozicion prapa baneses.

Kontakt_Viber_WhatsApp
045 /190019 & 045 /641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »