SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Extra Banese me qera_Sllovenia Sport
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:54
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
125360
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me qera ne qender te Prishtines perball Mega Sportit ose ish Sllovenia Sporti,kati i pare
Banesa ka kete renditje
2 dhoma gjumi
dhoma e ndejes me kuzhin.
Banjo
Ballkon
Koridor
E tera e renovuar dhe mobiluar Extra

Kontakt_Viber_WhatsApp

045 19 00 19 & 045 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »