SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese 65m2 me qira ne Bill Clinton
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
1 Gusht '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
125385
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa posedon:
SALLON
KUZHINE
DHOME GJUMI
BANJO
Banesa gjendet ne sheshin Bill Clinton.
Ne cmim (230 euro) jane te perfshira pagesat e nxemjes qendrore, berllogut dhe ujit.
Informata rreth publikuesit
Agim
Prishtinë
044 175 707
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »