SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ringa (Shitet Shtepia Ne Rr.Ali Hadri)233/16
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:51
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
125396
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Shtepia Me 30 Ari Oborr ne Rr.Ali Hadri (Rr.Varoshit) me nje pamje te re ne gjendje te rregullt dhe me dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.Bejme Ndrrim me Shtepi ne ndonje Lagje.
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani "Agjensioni Ringa" dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com 
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga 

Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »