SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet trualli 10 Ari
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Qershor '16
ID e produktit :
125400
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet 10 Ari Truall në Sofali (afër Bazenit të Germisë).Trualli ka infrastrukturë të plotë si: rrymë, ujë dhe kanalizim. Trualli ka një pjesë shumë të mirë banimi, (Banim Rezidencial bazuar në planin urbanistik), me dokumenta në rregull dhe me leje ndërtimi. E gatshme për bartje me fletë poseduese dhe të gjitha dokumentet në rregull. Bëjmë ndërrim edhe me banesa
Informata rreth publikuesit
lendi
Prishtinë
044 506096
Sofali [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »