SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shesim 4.5ari Per BIZNES apo shetepi ne rrug krysore AGENCY HOME VIP shet 4.5 ari ne Rrugen krysore Pej Mitrovic Pllaci nodhet pikrisht vetem 300m Ng
Çmimi :
€80,000.00
Kategoria :
Postuar :
8 Tetor
Madhësia :
4 m²
ID e produktit :
125407
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shesim 4.5ari Per BIZNES apo shetepi ne rrug krysore
AGENCY HOME VIP shet 4.5 ari ne Rrugen krysore Pej Mitrovic
Pllaci nodhet pikrisht vetem 300m Nga Banesat ISTITUTI
Pllaci ka fetyr ne rrugen krysore mbi 18m
Pllaci ka fetyr ne rrug krysore dhe nje rrug dydesore
Pllaci esht i pershtatshem per shum lami Biznisore
Pllaci ka uj, rrym , kanilizim , intrnet, kabllo -TV. dhe leje ndertimi
Pllaci ka pozicjon te rrafshet .
Pllaci ka 4 ari e gjysem .
Pronari Shqipetar perkthimi i me nje hershem
Qmimi 80mi euro
---- AGENCY HOME VIP -----
Ju mund te na kontaktoni ne zyret tona
Adresat elektronike tona ne Facebook
Ne imell add -agency_home_vip@hotmail.com
Ne Imell add enis_be07@hotmail
Apo ne NR e Tel 0037744699964 dhe 0038649699964
Ne VIBER & TANGO & Whatspp
ju faliminders e ju mipret KOMPANY -HOME- V.I.P
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »