SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 90m2 (ZYRE) me qira te Res. PISHAT.
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
21 Tetor
Madhësia :
90 m²
ID e produktit :
125409
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 90m2 (ZYRE) me qira te Res. PISHAT.
Banesa gjendet përballë Res. Pishat dhe është në katin e I-rë.
Banesa ka këtë renditje:
3. Dhoma pune
1. Kuzhinë
1. Banjo
2. Koridora
1. Shpajz
2. Ballkon


Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
045/596-596 ; 049/596-777
044/636-334 ; 049/636-333
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
049596777
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »