SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LOKAL ME QIRA NE QENDER TE PRISHTINES
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Qershor '16
Madhësia :
200 m²
ID e produktit :
125411
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet lokali me qira ne qender te Prishtines afer NEWBORN. Posedon dokumentacion te rregullte dhe ka mbi 200m2. Nuk leshohet per kafiteri.
Lokali leshohet pa inventar dhe per zyre.

Te interesuarit mund te shkruajne ne:

lokalimeqira@yahoo.com
Informata rreth publikuesit
Privat
Prishtinë
000000000
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »