SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj Banese afer Banesave te Royal-it
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:23
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
125440
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me qira ne lagjen Mati 1 ,afer banesave te Royalit.
Banesa eshte ne katin e dyte, teresisht e mobiluar dhe ka kete renditje:
1 Sallon + Kuzhine
2 Dhoma gjumi
1 Banjo
2 Terac

Qmimi i volitshem

Kontakt_Viber_WhatsApp

045 19 00 19 & 045 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »