SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 4 ari truall me Leje Ndertimi ne Matiqan
Çmimi :
€18,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:14
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
400 m²
ID e produktit :
125483
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 4 ari truall afer Perparimit (material ndertimor) ne Matiqan. Trualli eshte afer rruges Isa Kastrati si rruga kryesore. Vendi eshte i banuar dhe eshte shume i pershtatshem per ndertim shtepie dhe ploteson kushtet per jetese. Ka infrastrukuren e nevojshme si ujin, kanalizimin, rrymen etj. Eshte perparesi se ipet Leja e Ndertimit nga Komuna e Prishtines. Trualli ka dokumentacion te rregullt.
Qmimi 18.000 euro per ari, qmimi diskutohet.

Agjensioni Dion ne Prishtine
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »