SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes shtepine ne Bardhosh - 66.000 euro (me marreveshje)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
3
Madhësia :
200 m²
Viti i ndërtimit :
2015
ID e produktit :
125518
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia nePrishtine - Bardhosh,afer Kishes,e pa renovuar.
Shtepia eshte ndertim i ri me leje ndertimi dhe posedon te gjitha dokumentacionet. Shtepia posedon 200m2 dhe 4 ari toke, e urbanizuar (uje,rryme dhe kanalizim). Shtepia posedon 4 dhoma te gjumit,salloni me kuzhine ,3 banjo dhe 1 depo.
Cmimi 66.000 euro (me marrueveshje) , dhe ne konsiderim nderrim me banese.

Numri kontaktues: +37744283799
Informata rreth publikuesit
bujar
Prishtinë
045503464
Bardhosh [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »