SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera ekstra perball GrandHotel
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:21
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Kondicioner, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
125541
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne qender te Prishtines ne bllokun avalla, Banesa eshte ne katin e 4 dhe ka siperfaqe prej 75 m2. Ka kete renditje: koridore, kuzhine, sallon, dhe nje koridore, banjo, dy dhoma gjumi po ashtu edhe terasen me pamje nga sheshi Zahire Pajaziti.
Qmimi: 500 euro i neguciushem
Tel: 044 442 969 ose 049 556 695
Informata rreth publikuesit
Agjencioni KALABRIA
Prishtinë
377 44 442 969
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »