SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGENCY HOME VIP SHET SHTEPIN ME 3ari KOMPLET MOBILUAR NE MENYR SHUM PERSOSUR DHE NE MENYR SHUM KULITATIVE E NDERTUAR ME EKSTRA QMIM URDHERONI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Korrik
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Banjo :
3
Madhësia :
250 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
125555
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGJENCJONI PER SHITBLERJE PRONAVE
Ka per shitje shtepin ne nje lagje shum te bukur te qytetit me infrastrukutr te plot
Shtepija esht ne menyr te persosur e mobiluar dhe ne menyr shum Kulitative e ndertuar andja u qe deshironi nje shtepi ekstra ekstra te ndertuar urdheroni
Shtepia me
3ari vend, rruga hasan murati mbas policis se komunikacionit , posedon 5dhoma, 2banjo, 3shpajza: 2 te vogla 1te madhe, ne kulm eshte e rregulluar nje dhom e veqant, shtepia posedon nxemje qendrore ne dy katet, me uje te destiluar, shitet me te gjitha mobiljet orendit dhe gjesendet tjera qe jan mbrenda shtepis, shtepia eshte ne gjendje shum te mir, presim bleres serioz qmimi sipas marveshjes
Të interesuarit mund të më kontaktojnë .Ne +38649699964 viber tango apo ne Skype Agency home vip Kosovo Na Kontaktoni ne facebook Ornela Gashi Na Kontaktoni ne Email add Agency-home-vip@hotmail.com Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP. Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminderit
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »