SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj shtepine me qera!!!!!
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Qershor '16
ID e produktit :
125564
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia gjendet ne lagjen Velania, me saktesisht ne rrugen Hamdi Gashi. Rruga e ish presidentit Ibrahim Rugova.Sallon, kushine, dhome gjumi, koridor, banjo, tarase.. Te gjitha te mobiluara mire dhe te gatshme per jetese!!

Ne cmimin e shtepise perfshihen rryma,uji,mbeturinat dhe nxemja qendrore :)Kontaktoni ne numrin e telefonit/VIBER +377 44 674918
Informata rreth publikuesit
Lorik
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »