SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
2 SHTEPI DHE TRUALL NE SHITJE NE BARDHOSH
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:57
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Banjo :
2
ID e produktit :
125575
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 2 shtepitë e njejta si dhe trualli në mes në Bardhosh (Prishtinë) shtepitë janë të njejta si brenda ashtu edhe jashtë me nga 5 ari, janë të banueshme komplet me nga dy kate po ashtu dhe podrum. Trualli në mes i ka 5ari. Çmimi sipas marrëveshjes.
044/610621
044/123923
044/620731
Informata rreth publikuesit
A
Bardhosh [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »