SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
1# BANESA ME QERA E MOBILUAR NE QENDER - GJILAN
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
1 Maj '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
110 m²
ID e produktit :
125582
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-
Banesa eshte e mobiluar dhe i permbush te gjitha kriteret qe i nevojiten nje familje. Banesa eshte e gatshme per banim. Posedon hyrje te veqant dhe ka gjithsej 110 m2 duke perfshire:
2 - dhoma te fjetjes me shtrate Francez.
Banjo,
Kuzhine.
Gjithashtu posedon edhe Maqinen e Larjes se rrobave,
Wi-Fi.
Parking Rrugor (+Ekstra).
Te gjithe ata qe jane te interesuar ta rezervojn me heret, te me kontaktojne vetem permes telefonit. VIBER: +37744483211 LUMI
Informata rreth publikuesit
Argjenda
Gjilan
044483211
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »