SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Trualli te ambasada Gjermane Arberi (Drogodan) Prishtine
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Janar '17
Madhësia :
400 m²
ID e produktit :
125591
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Tualli te Ambasada Gjermane ne PRISHTINE .
Shiten 4 ari truall,ne Dragudan,Rruga Azem Jashanica ,te Ambasada e Gjermonies .eshte nje vend adekuat ku mund te ndertoni shtepi apo ndonje objekt tjeter, Ambasad , apo dyqane per biznes ,eshte nje lagje ku i ka afer gjdo gje qe i nevojitet njeriut, Trualli 4 ari , ka edhe 6 ari mbrpa ku mund te perdor per oborr . Ka dalje ne dy rruge para dhe mbrpa .Trulli ka dukumentacion te rregullt , ka pelqimin e fqinjeve per ndertim flet poseduse certefikat prone certefikat te katastrit te vitit 2016. Per momentin trulli eshte Autoparking . .pronari shqiptar , menjiher mund te perkthehet. Cmimi eshte sipas marrveshjes. Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr +377 44 404 874 viber .+386 49 404 824 ose ne email add tim.cani85@gmail.com Ju Mirpresim .
Informata rreth publikuesit
timcani
Prishtinë
+38649404824
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »