SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Qershor '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
ID e produktit :
125595
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet shtepija ne rrugen Shaip Kamberi afer velanis ka 2ari trollPrishtin Shtepia eshte nje katshe dhe posedon nje kuzhin 2dhoma gjumit 1 banjo dhe 1shpajz Cmimi sipas marveshjes +38649606300

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Qendresa
049321443
Velani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »