SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Toke ne shitje ne Kodren e Trimave
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:17
ID e produktit :
125599
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 45 ari toke ne Kodren e Trimave, mbrapa Baci Petroll, posedon rruge dhe infrastrukture komplete.
E pershtatshme per ndertim dhe afarizem.
( ndrrim me banesa )


Cmimi sipas marreveshjes.
Informata rreth publikuesit
N.SH.Orchidee
Prishtinë
044 819 618
Kodra e Trimave [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »